clipdrop چیست

درباره Clipdrop

Clipdrop یک پلتفرم ویرایش تصویر درجه یک مبتنی بر هوش مصنوعی است. تاکنون توسط چندین میلیون کاربر استفاده می شود. این استارت‌آپ که در سال 2020 توسط سه کارمند سابق گوگل ایجاد شد. در سال 2023 توسط شرکت Stability AI خریداری شد. Clipdrop از پیشرفته‌ترین فناوری هوش مصنوعی مولد Stability AI برای ارائه ابزارهای ویرایش تصویر بی‌رقیب که کاربرپسند و در خط مقدم هوش مصنوعی هستند استفاده می‌کند.

Stability AI

Stability AI یکی از پیشروترین شرکت‌های هوش مصنوعی مولد منبع باز در جهان است. این شرکت با شرکای بخش دولتی و خصوصی برای ارائه زیرساخت‌های نسل بعدی به مخاطبان جهانی همکاری می‌کند. مقر اصلی آن در لندن است. که با توسعه دهندگان در سراسر جهان همکاری دارد. منبع باز بودن Stability AI مسیر قطعی را برای تحقیقات پیشرفته در تصویربرداری، زبان، کد، صدا، ویدئو، محتوای سه بعدی، طراحی، بیوتکنولوژی و سایر مطالعات علمی فراهم می کند.

مؤسس Stability AI

مؤسس شرکت عماد مستاک است. او پس از فارغ التحصیلی از آکسفورد با مدرک کارشناسی ارشد در ریاضیات و علوم کامپیوتر، به عنوان تحلیلگر در صندوق های تامینی مختلف خدمت کرد و سپس به کارهای عمومی تر پرداخت. Mostaque در سال 2020 با انگیزه و علاقه وصف ناپذیری که به هوش مصنوعی داشت، Stability AI را تاسیس و راه اندازی کرد.

Clipdrop چیست؟

می تواند به سرعت و به طور خودکار اشیاء، افراد، متن و ایرادات عکس ها را پاکسازی و حذف کند. همچنین پس زمینه را حذف کرده و آنها را با یک پس زمینه جدید جایگزین کند. همچنین می‌تواند کیفیت تصویر را با قابلیت‌های نوردهی و افزایش مقیاس بهبود بخشد. Clipdrop دارای اکوسیستمی از برنامه ها، پلاگین ها و منابع است و از هوش مصنوعی قدرتمند استفاده می کند. این نرم افزار توسط پلتفرم های بزرگ تجارت الکترونیک، فروشندگان خودرو و تیم ها در صنایع مختلف استفاده شده است.
این رویکرد کاربرپسند به طراحان، تصویرگران و دیگر متخصصان این امکان را می‌دهد تا زمان ارزشمند خود را آزاد کرده و کارایی را به حداکثر برسانند. ایده هایی که به صورت طرح ترسیم می شوند را می توان فوراً برای ایجاد طرح هایی برای مشتریان، مطالبی برای ارائه در وب سایت ها یا حتی ایجاد لوگو پیاده سازی کرد. امکانات این نرم افزار بی پایان هستند و فوق العاده سرگرم کننده است!

ابزارها و امکانات کلیپ دراپ:

1. Replace Background

2. Stable Diffusion

3. Uncrop

4. Reimagine XL

5. Stable Doodle

6. Cleanup

7. Remove Background

8. Text to Image

9. Image Upscaler

10. Text Remover

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *