راههای تماس با فورسین

تماس-با-فورسین

ساعات کاری مجموعه

جهت تماس با مجموعه فورسین در تمامی روز های هفته به جز تعطیلات رسمی از ساعت 9 صبح تا 5 بعدازظهر می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 

در صورت نیاز به هر گونه اطلاعات در این ساعات می توانید با مجموعه فورسین در ارتباط باشید.

برای دریافت بهترین راهنمایی و دریافت اطلاعات کافی لطفا در سایت ثبت نام کنید و از امکانات سایت بهره مند شوید.

لطفاً پیش از ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی، پرسش های متداول را مشاهده کنید.

سوالات متداول

بله، در بعضی پروژه ها مانند اجرای سیستم هوشمند تبلیغاتی باید جلساتی را با یک نفر نماینده کارفرما داشته باشیم تا اطلاعاتی را در اختیار شرکت بگذارند. تمامی فرآیند های اجرایی همچون فروش تجهیزات هوشمند، تحقیقات بازار، طراحی و تولید محتوای سایت و شبکه های اجتماعی و تبلیغات در اینترنت به صورت غیر حضوری انجام می شود.

شرکت فورسین فعالیت های گسترده ای را در کارنامه خود دارد. اگر هدف فعالیت شما در زمینه معرفی برند خود، جذب مخاطب به سوی محصولات خود در نمایشگاه و راه اندازی فروشگاه اینترنتی می باشد و به دنبال تیمی هستید که توانایی مشاوره در بهبود کسب و کار اینترنتی تان را دارید، می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

بله. در صورت تماس با فورسین نمونه کارهای انجام شده در صنعت یا صنف کسب و کار شما ارسال و توضیحات تکمیلی ارائه داده خواهد شد.

30 روز کاری زمان نیاز است.

به دو روش ثبت از طریق سایت و یا تماس با فورسین می توانید اقدام کنید. لطفا اطلاعات تماس و ادرس خود را به صورت صحیح وارد کنید تا بتوانید از ثبت سفارش و مراحل ارسال آن آگاه شوید.

از طریق تماس تلفنی و پشتیبانی آنلاین در واتساپ 

در صورت بروز هرگونه مشکلی در خرید پس از تماس شما با واحد پشتیبانی، کارشناسان ما سریعا به مشکل شما رسیدگی می کنند.

شما می توانید در پنل کاربری خود در وب سایت و همچنین تماس با کارشناسان ما خرید های خود را پیگیری کنید.