CES 2024

محصولات هوش مصنوعی که باید در CES 2024 توجه را به خود جلب کنند

CES یکی از نمایشگاه‌های اصلی حوزه تکنولوژی محسوب می‌شود. نمایشگاه CES (Consumer Electronics Show) که هرساله در ماه ژانویه برگزار می‌شود. میزبان بسیاری از شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری از جمله ال جی، سامسونگ، لنوو، سنهایزر و… می‌باشد. شرکت‌های بزرگ دنیای فناوری هرساله برای رونمایی از محصولات جدید و کسب سهم بیشتری از بازار جهانی، محصولات برجسته و مهم خود را در این نمایشگاه به نمایش می‌گذارند. به طور کل نمایشگاه CES یکی از نمایشگاه‌های اصلی در حوزه فناوری و تکنولوژی به حساب می‌آید.

 

برای یک انقلاب هوش مصنوعی در CES 2024 آماده شوید

از یخچال‌های هوشمندی که برای شما آشپزی می‌کنند تا روبات‌های مجهز به هوش مصنوعی که لباس‌های شما را تا می‌کنند. انتظار داشته باشید که شاهد کالاهای موفقی باشید که محدودیت‌های بین فناوری و جادو را محو می‌کنند. در اینجا به برخی از جذاب‌ترین آیتم‌های مجهز به هوش مصنوعی که قرار است ارائه شوند، نگاهی گذرا خواهیم داشت.

 

یخچال فریزر 4 درب منعطف سامسونگ با هاب خانواده هوش مصنوعی:

این یخچال چیزی فراتر از مکانی برای نگهداری مواد غذایی است. همچنین یک دستیار هوش مصنوعی لذیذ است. دوربین‌های داخل، اقلام شما را اسکن می‌کنند. دستور العمل‌های شخصی‌شده را توصیه می‌کنند و فهرست‌های خرید را تهیه می‌کنند. حتی اگر تمام شود برای شما خواروبار سفارش می دهد!

 

LG CLOi Friend:

این دوست ربات دوست داشتنی چیزی بیش از یک چهره خوب است. CLOi Friend می تواند عادات روزانه شما را بیاموزد. وظایف را به شما یادآوری کند. وسایل خانه هوشمند شما را تنظیم کند و حتی همراهی شما را فراهم کند. یک الکسا با شخصیتی کمک کننده را در نظر بگیرید!

 

اپل واچ پرو با رابط مغز و رایانه (BCI):

شایعات در مورد نسل بعدی ساعت هوشمند اپل که از فناوری BCI استفاده خواهد کرد، فراوان است. مدیریت موسیقی، تماس های تلفنی و حتی برنامه های خود را با افکار خود در نظر بگیرید! این پتانسیل ایجاد انقلابی در دسترسی و تعامل با هندزفری دارد.

 یک سیستم BCI از سه جزء اصلی تشکیل شده است: مغز، کامپیوتر و رابط. 

 

هدست واقعیت مجازی Meta Quest Pro با لباس‌های بازخورد لمسی:

متاورس در شرف جذاب‌تر شدن است. هدست جدید واقعیت مجازی متا ممکن است لباس‌های بازخورد لمسی داشته باشد که لمس و حرکت را در دنیای مجازی تقلید می‌کند. همانطور که مناظر مجازی را کشف می کنید، برای احساس باد در موهای خود و زمین زیر پای خود آماده شوید!

 

Sony Dream Streamer:

این دستگاه پخش مبتنی بر هوش مصنوعی فراتر از الگوریتم‌های پیشنهادی است. برای شخصی‌سازی تجربه تماشای شما، Dream Streamer امواج مغزی و واکنش‌های احساسی شما را کنترل می‌کند. ممکن است نور، صدا و حتی محتوا را تغییر دهد تا فضای ایده آلی برای شب فیلم شما ایجاد کند.

 

اشتراک گذاری:

مطالب دیگر

تماس با ما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *