پروژه دوم باکس ترنسپرنت/شرکت مای لیدی

پروژه اول باکس ترنسپرنت – شرکت مای لیدی

پروژه باکس ترنسپرنت در فاز اول با هدف ارتقاء تجربه مشتری و افزایش فروش محصولات شرکت مای لیدی طراحی و اجرا شد.

شرکت مای لیدی در تاریخ مردادماه 1402 دوازده عدد ویترین مجازی (باکس ترنسپرنت) را برای نمایندگی‌های خود در تهران، تهیه کرد. 

 

پروژه دوم باکس ترنسپرنت – شرکت مای لیدی

پروژه دوم باکس ترنسپرنت در حالی آغاز شد که پروژه ساخت 12 عدد ویترین مجازی با موفقیت به پایان رسید و شرکت مای لیدی و مشتریان آن، با بازخورد خوبی از این محصول مواجه شدند. اجرای موفق پروژه و ساخت باکس های مجازی توسط شرکت فورسین، پروژه دوم باکس ترنسپرنت مای لیدیبه ارتقاء تجربه مشتریان شرکت مای لیدی و افزایش فروش محصولات انجامید. مشتریان با استفاده از این ویترین‌ها، به صورت مجازی محصولات را مشاهده کرده و با مشاوره تخصصی فروشندگان، خرید خود را انجام دادند.

انجام این پروژه موفق، باعث همکاری مجدد ما با شرکت مای لیدی شد. تا در فاز دوم ساخت این پروژه، با سفارش 25 عدد باکس مجازی دیگر، روند همکاری ما ادامه دار باشد.

 

 

توصیف پروژه دوم باکس ترنسپرنت:

پروژه شامل ساخت 25 عدد ویترین مجازی است. هر ویترین شامل نمایشگرهای سه‌بعدی با کیفیت بالا می باشد. این تکنولوژی یکی از به روزترین تجهیزات تبلیغاتی نوین است.

شرکت مای لیدی در تاریخ بهمن ماه 1402 این تعداد را برای 25 شعبه خود در شهرستان ها تهیه کرد.

 

 

باکس ترنسپرنت چیست:

ویترین مجازی یا نمایشگرهای شفاف با نام هایی همچون ال سی دی ترنسپرنت یا ال سی دی شفاف نیز شناخته می شود. محصولی متفاوت با قابلیت نمایش تصاویر به صورت شفاف است. نمایشگر شفاف به کاربر این امکان را می دهد آنچه را که روی صفحه نمایش داده می شود را  ببیند، در حالی که قادر به دیدن خود محصول نیز هست. البته این نکته را نیز در نظر داشته باشی که باید آنها را از سیستم های ترکیبی تصویر متمایز کرد. منظور تصاویری است که با ترکیب اپتیکی چندین تصویر در حوزه جلوه های بصری مشابهی قرار دارند. بیشتر

 

کلام پایانی:

با اتمام موفق پروژه ساخت 25 عدد ویترین مجازی، بار دیگر این گزارش به عنوان یک مستند مهم ثبت و به مدیران و مسئولانی که سعی در استفاده از تجهیزات تبلیغاتی نوآورانه دارند، ارائه می‌شود.

شماره تماس جهت سفارش تجهیزات هوشمند:

09195120186

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *