ویترین-مجازی

ویترین مجازی یا نمایشگرهای شفاف با نام هایی همچون ال سی دی ترنسپرنت یا ال سی دی شفاف نیز شناخته می شود. محصولی متفاوت با قابلیت نمایش تصاویر به صورت شفاف است. نمایشگر شفاف دارای میزان شفافیت بالایی است.که باعث می شود فرد بتواند مانند شیشه از طریق صفحه، خوب نگاه کند.

در واقع ویترین مجازی صفحه نمایشی است.که شما نه تنها تصاویر مختلف را روی آن می بینید. بلکه داخل باکس یا (فروشگاه) را هم به وضوح می توانید ببینید. بدین صورت شما هم محصول و هم تبلیغات محصول را یکجا تماشا می کنید. همین امر موجب افزایش بیشتر جذابیت صفحه نمایش شفاف می شود. این جذابیت باعث می شود، یک تأثیر بسیار قدرتمند ایجاد شود. شما با استفاده از ویترین مجازی می توانید، بینندگان را به تعامل در سطحی فراتر از حد انتظار تشویق کنید .

ویترین-شفاف

ویژگی های ال سی دی ترنسپرنت

  •  شفافیت بالا: در محیط های بیرونی ساختمان که نور مستفیم آفتاب وجود دارد، شفافیت 60 درصدی را به راحتی می‌تواند ایجاد کرد. به صورتی که هیچ تداخلی در تصویر و پس زمینه دیده نمی‌شود.
  • اشغال فضای بسیار کمی: ضخامت برد اصلی نمایشگر تنها 10 میلیمتر فضا را اشغال می‌کند.
  • وزن بسیار سبک: معمولا وزن نمایشگر شفاف حدودا 10- 12 کیلوگرم در متر مربع می‌باشد.
  • ظاهری ساده و نصب آسان
  • قیمت بسیار مناسب 
  • کاهش مصرف انرژی 

میزان شفافیت ال سی دی های ترنسپرنت

نمایشگر های شفاف یا همان ال سی دی های ترنسپرنت شفافیت بالایی دارند. در حدی که به راحتی می توانید در مکان ها مختلف استفاده کنید.تا به صورت کاملا واضح محصولات خود را تبلیغ کنید. همان طور که در بالا به آن اشاره کردیم در علاوه بر نمایش محصول خود محصول نیز قابل مشاهده می باشد. بنابراین می توانید از این امکان در جهت دیده شدن فروشگاه خود نیز استفاده کنید.تا در کنار نمایش محصول فروشگاه نیز در معرض دید مخاطب قرار بگیرد.  

بسیاری از افراد ویترین های مجازی را با هرم های هولوگرافیک اشتباه می گیرند. در واقع این محصول با توجه به این که سه بعدی می باشد.ولی کارایی آن با هرم های هولوگرافیک کاملا متفاوت است.برای درک بهتر این تفاوت ها به شما پیشنهاد می کنیم.که از طریق لینک زیر با نحوه کار و اشکال مختلف هرم های هولوگرافیک آشنا شوید. 

روش آماده سازی ویترین مجازی یا ال سی دی شفاف

ویترین مجازی یا نمایشگر ترنسپرنت به دو صورت صفحه شفاف و باکس عرضه می گردد.که مخاطب می تواند نسبت به نیاز خود جهت استفاده نمایشی و یا عرضه محصول خاص خود از یکی از این ابزار استفاده کند.

اگر به اطلاعات بیشتر و قیمت پیشنهادی نیاز دارید.یا می خواهید ایده های جالب و متنوعی را برای استفاده از صفحه نمایش شفاف در اختیار داشته باشید، لطفا از طریق کارشناسان مجموعه فورسین با ما در ارتباط باشید.

کاربرد ویترین مجازی

معرفی محصولات خاص
معرفی لوگو و برند
نمایش تصاویر

مکانهای مناسب جهت استفاده از LCD TRANSPARENT

بر روی شیشه ویترین فروشگاهها
بصورت باکس داخل مغازه و فروشگاهها
طلا فروشی ها
فروشگاههای فروش موبایل
فروش محصولات خاص فروشگاههای عطر و گالرهای ساعت
مواد غذایی خاص مثل نوشیدنیها

گارانتی و پشتیبانی دستگاه ویترین مجازی

هشت ماه گارانتی این دستگاه می باشد. و شامل سوختگی بر اثر نوسانات برق و ضربه نمی باشد.

سوالات متداول

پخش انیمیشن در ال سی دی ترنسپرنت دو بعدی و در هرم سه بعدی می باشد.

بله این امکان در هر ابعادی وجود دارد. با در نظر گرفتن این نکته که بک دیوار حتما باید سفید باشد.

این دستگاه رنگ سفید را نمایش نمی دهد.

در سایز های ۲۴، ۳۲، ۴۲ و ۶۰ اینچ موجود می باشد.

به طور معمول یک دوره چهار روزه نمایشگاهی ولی در صورت نیاز کارفرما به مدت زمان بیشتر این امکان فراهم است.