آدمک-مجازی

آدمک هوشمند مجازی یا همان مانکن مجازی یکی از ابزارهای بسیار جذاب برای معرفی محصولات و یا معرفی برند شما می باشد. درحقیقت ماکتی انسان نما می باشد که ابزار تبلیغاتی مناسبی است که به صورتی مدرن و جدید مخاطبان را به سمت خود جلب می کند و صحبت ها و اطلاعات را در مورد محصول و یا خدمات به آنها توضیح می دهد.

به دلیل خاص بودن جلوه های سمعی و بصری مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و آنها را مجذوب خود می کند. از این رو برای معرفی و پرزنت برند شما یک نماینده بسیار خستگی ناپذیر و با حوصله می باشد. چرا که امکان ارائه با هر کاراکتری را برای کاربران شما ممکن می نماید. این کاراکتر می تواند نماینده خود شرکت بوده و یا یک شخصیت کارتونی

آدمک مجازی

روش ساخت مانکن سخنگو یا پروموتر

آدمک مجازی از چند بخش شامل تین کلاینت، پروژکتور، کیوسک اصلی، پلکسی برش خورده، اسپیکر به همراه هولوگرافی دیسپلی ساخته می شود. روش ساخت آن بدین صورت می باشد: ابتدا یک نماینده و یا کاراکتر انیمیشنی توسط کارفرما معرفی می شود.که نسبت به رئال و یا انیمیشن بودن مانکن روش های مختلفی به جهت ساخت ارائه می گردد.

در صورت رئال بودن و معرفی نماینده: توسط مجموعه تبلیغاتی فورسین از آن شخص فیلمبرداری می شود. سپس جلوه های بصری به آن اضافه می گردد. سپس یک پلکسی بر اساس ابعاد واقعی شخص برش خورده.و روی آن هولوگرافی دیسپلی، نصب می گردد. فیلم آدمک مجازی روی تین کلاینت نصب شده و از طریق پروژکتور روی مانکن نمایش داده می شود. بخش متحرک و مجازی تصویر بازتابی از یک ویدئو را نمایش می دهد.که در یک آتلیه، از شخصی حقیقی فیلمبرداری شده است.و بعد از تنظیمات، توسط ویدئو پروژکتور به مانکن مجازی تابیده می شود.

بنابراین در ابتدا متخصصان شرکت فورسین نیازمند محتوایی با کیفیت و کامل از کسب و کار و اطلاعات مورد نیاز شما هستند و شخصی که نماینده شما کاربران عزیز می باشد، بهتر است ظاهری آراسته و شکیل داشته باشد و به شکلی مطلوب آن اطلاعات را بیان کند. (توجه کنید که قالب ساخته شده در واقع با توجه به ظاهر واقعی شخص ساخته می شود). در واقع به دلیل فیلم واقعی و برش آدمک در سایز واقعی، بیننده یک مانکن نوری می بیند. این محصول جذابیت بسیاری دارد و بصورت خستگی ناپذیر شروع به پرزنت مخاطب شما می نماید.

مزایای استفاده از آدمک های هوشمند مجازی

استفاده از تبلیغات مدرن و بر پایه تکنولوژی روز، برای بسیاری از شرکت های معتبر در جهت رشد و توسعه کسب و برند آنان موثر است. مانکن های هوشمند نیز تمامی آپشن های مورد نیاز برای یک تبلیغ اثر گذار را دارد :

  • جدید بودن ، جذاب بودن و کارایی بالا
  • عدم نیاز به نیروی انسانی
  • امکان ارائه بدون نقص و کامل محتوای متنی به مخاطب
  • قابلیت استفاده در تمامی ساعات شبانه روز
  • امکان تعامل با مخاطبان

به طور کلی آدمک مجازی هوشمند می تواند تا مدت زمان تعیین شده توسط شما مانند یک انسان محتوای متنی مورد نظر شما را به مخاطبان به بهترین شکل و بدون وقفه ارائه دهد.تا دیگر نیازی به استفاده از افراد متعدد و صرف انرژی بسیار زیاد نماند. 

ادمک-هوشمند

روش ساخت آدمک هوشمند مجازی

مانکن هوشمند در واقع همان مانکن مجازی است. با این تفاوت که به کل سیستم یک تاچ اسکرین هم متصل می گردد.  با این امکان مانکن علاوه بر صحبت کردن توانایی پاسخگویی به یک سری سوالات از پیش تعیین شده را نیز داراست. همین امر موجب می شود تا بسیاری از افراد در نمایشگاه ها بتوانند به سوالات افراد بیشتری پاسخگو باشند. به این صورت که سوالات در صفحه تاچ قرار میگیرد و افراد با انتخاب هر کدام از سوالات می توانند به جواب های خود دست یابند.

مجموعه تبلیغاتی فورسین ارائه کننده اولین مانکن های هوشمند بوده که فعالیت خود را در زمینه ساخت و فروش این محصول از سال 1393 آغاز نموده و پروژه های بسیاری را با موفقیت به پایان رسانده است. در بسیاری از نمایشگاه ها محصول ما در رشد و پیشرفت کسب و کارها شده است. و فروش چشمگیری را صاحبان مشاغل تجربه کرده اند. از این رو برای دریافت هرگونه مشاوره و یا ثبت سفارش می توانید با کارشناسان مجموعه در ارتباط باشید.

نکاتی در رابطه با آدمک مجازی

کاربرد مانکن مجازی

معرفی محصولات
جهت اطلاع رسانی و هشدارها
نوبت دهی و توضیحات جزئی
معرفی طبقات و کاربردهای آن

تمامی کسب و کارها می توانند از این دستگاه بهره مند باشند. برای مثال می تواند برخی موارد استفاده از آدمک هوشمند را نام برد:

  • استفاده برای معرفی محصولات جدید شرکت های تولیدی
  • معرفی خدمات و توضیحات مربوط به شرکت های خدماتی
  • خوش آمدگویی به میهمانان در تالارها، هتل ها ، موزه ها ، اماکن گردشگری ،زیارتی و ..
  • استفاده تبلیغاتی در نمایشگاه ها
  • استفاده بعنوان راهنما در بیمارستان ، فرودگاه ، مجتمع های بزرگ و اماکن مشابه

مکانهای مناسب برای آدمک مجازی

فرودگاهها ( بخش ترانزیت )
رستورانها (مقابل درب ورودی )
سالن های سینما و تئاتر
بیمارستانها و آزمایشگاهها
پاساژ و مال های بزرگ
مکانهای پرتردد
نمایشگاهها

گارانتی و پشتیبانی

گارانتی و پشتیبانی آدمک مجازی در شرکت فورسین: شامل بهم ریختگی، بررسی و رفع مشکل ماهیانه و نصب و راه اندازی مجدد محصول می باشد. سوختگی بر اثر نوسانات برق شامل گارانتی نمی باشد.

ویدئو پرژکتور، تین کلاینت دارای گارانتی 1ساله برند شرکت مربوطه هستند .

مدت زمان گارانتی در شرکت فورسین ۶ ماه می باشد. 

برخی از نمونه کار های شرکت فورسین

در صورت درخواست محصول و یا کسب اطلاعات فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

سوالات متداول

برای ساخت 15 روز کاری و برای اجاره یک دوره ۴ روزه نمایشگاهی است. در صورت نیاز کارفرما برای مدت بیشتر با هماهنگی با کارشناسان فورسین نیز اجاره داده می شود.

بله، بسته به نیاز کارفرما قابلیت اضافه کردن چندین زبان امکان پذیر است.

بله، با نصب یک چشمی در کنار مانکن هوشمند این امکان فراهم می شود. 

این دستگاه می تواند به صورت نامحدود تصویر سه بعدی را نمایش دهد. همچنین می توانید دیتای جدید به آن نیز اضافه کنید.

بله، با تعبیه یک تاچ اسکرین در کنار محصول این امکان فراهم می شود که فقط موضوع مورد انتخاب را پاسخ دهد..

بله به این صورت که پروژکتور را در داخل دیوار کار می شود تا فضای مورد نیاز شما تعمین شود. همچنین بسته به نوع مصرف می توانید آن را جا به جا کنید. در نسخه آدمک هوشمند فضای مورد نیاز یک متر در یک متر و در نسخه ساده 2 متر در 50 سانتی متر مورد نیاز است.

بله نماینده خانم کارفرما باید تسلط کافی بر روی موضوع مورد نظرداشته باشد تا شرکت فورسین بتواند خدمات بهتری را برای شناخته شدن محصول شما ارائه دهد. 

در نسخه هوشمند در کنار محصول از سیستم تاچ اسکرین استفاده می شود اما در نسخه ساده اسکرینی وجود ندارد.

بله، با هزینه کمی ساخته می شود.