موشن گرافیک چیست

موشن گرافیک چیست:در واقع انیمیشنی است که به صورت دوبعدی و حرکت های سریع تولید می شود و در واقع نمایش کارکتر و یا متن های  شما به صورت انیمیشن با افکت های صدای مناسب باعث جلب نظر مخاطب و تماشای آن می شود .

تبلیغات مؤثر بوسیله موشن گرافیک

یکی از پر کابرد ترین روشهای تبلیغاتی است. که به دلیل جذابیت بصری و صوتی مخاطب علاقه مند به پیگیری و تماشای آن میباشد.

انیمیشن یا پویا نمایی

انیمیشن هنوز هم یکی از مناسب ترین مدیاها برای انتقال پیام های تبلیغاتی محسوب می شود. پیراستگی، سادگی، تمرکز، کارکترهای منحصر بفرد و بعضا دوست داشتنی، انطباق با ایده های موزیکال و … همه و همه از جمله ویژگی های تیزرهای تبلیغاتی انیمیشن است که می تواند تاثیر بسزایی در افزایش فروش محصولات تجاری داشته باشد. انیمیشن با پویا نمایی اشیاء بی جان و همچنین تخصیص خصایص انسانی به آنها می تواند محمل مناسبی برای انتقال بسیاری از پیام های پیچیده باشد .

ساخت انیمیشن راهبردی مناسب برای تبلیغات

ساخت انیمیشن برای تبلیغ کالا یا خدمات، می تواند تصمیم بسیار مناسبی برای ترویج و معرفی آن محصول یا خدمات به شمار آید.

بازاریابی ویدئویی و انیمیشن

طراحی و ساخت انیمیشن دارای ایده و شخصیت هایی دوست داشتنی است. انیمیشن یکی از برترین اقدامات به منظور بهره جویی از اقیانوس بکرِ فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، به .منظور تثبیت و ارتقاء ارتباط با مخاطبان در فضای مجازی باشد

.اگر شما هم تصمیم دارید برای معرفی کالا و خدمات خود اقدام به ساخت تیزر تبلیغاتی انیمیشن کنید، بهتر است با مشاورین ما مشورت نمایید

ما می توانیم با توجه به رویکردهای مختلفی که در این زمینه وجود دارد پیشنهادهای خوبی برای شما داشته باشیم. این گروه از تیزرهای تبلیغاتی، از ایده پردازی تا اجرای نهایی. منطبق با اهداف برندینگ، مارکتینگ و کمپین های تبلیغاتی شما طراحی و ساخته می شوند.