آدمک هوشمند یا آدمک مجازی

آدمک هوشمند مجازی یا همان آدمک مجازی یکی از ابزارهای بسیار جذاب برای معرفی محصولات و یا معرفی برند شما می باشد. به دلیل خاص بودن جلوه های سمعی و بصری مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و آنها را مجذوب خود می کند.

روش ساخت و آماده سازی آدمک سخنگو یا آدمک پروموتر

آدمک مجازی از چند بخش شامل تین کلاینت، پروجکتور، کیوسک اصلی، پلکسی برش خورده، اسپیکر به همراه هولوگرافی دیسپلی ساخته می شود. روش ساخت آن بدین صورت می باشد : ابتدا یک نماینده و یا کاراکتر انیمیشنی توسط کارفرما معرفی می شود. که نسبت به رئال و یا انیمیشن بودن آدمک روش های مختلفی به جهت ساخت ارائه می گردد.

در صورت رئال بودن و معرفی نماینده : توسط مجموعه فورسین از آن شخص فیلمبرداری می شود.  سپس جلوه های بصری به آن اضافه می گردد. سپس یک پلکسی براساس ابعاد واقعی شخص برش خورده. روی آن هولوگرافی دیسپلی، نصب می گردد. فیلم آدمک مجازی روی تین کلاینت نصب شده و از طریق پروجکتور روی آدمک نمایش داده می شود.

در واقع به دلیل فیلم واقعی و برش آدمک در سایز واقعی، بیننده یک آدمک نوری می بیند. این آدمک جذابیت بسیاری دارد و بصورت خستگی ناپذیر شروع به پرزنت مخاطب شما می نماید.

آدمک هوشمند و روش ساخت :

آدمک هوشمند در واقع همان آدمک مجازی است. با این تفاوت که به کل سیستم یک تاچ اسکرین هم متصل می گردد. نه تنها آدمک مجازی شروع به صحبت می کند. بلکه قادر به پاسخگویی یک سری سوالات از پیش تعریف شده که روی تاچ قرار می گیرد نیز می باشد. بدین صورت که پس از انتخاب سوال توسط کاربر. آدمک هوشمند توضیحات کلی خود را استاپ کرده و درباره سوال مطرح شده کاربر شروع به توضیح دادن می نماید.

مکانهای مناسب برای نصب آدمک مجازی :

فرودگاهها ( بخش ترانزیت )
رستورانها (مقابل درب ورودی )
سالن های سینما و تئاتر
بیمارستانها و آزمایشگاهها
پاساژ و مال های بزرگ
مکانهای پرتردد
نمایشگاهها

کاربرد آدمک مجازی :

معرفی محصولات
جهت اطلاع رسانی و هشدارها
نوبت دهی و توضیحات جزئی
معرفی طبقات و کاربردهای آن

گارانتی و پشتیبانی :

گارانتی و پشتیبانی آدمک مجازی در شرکت فورسین: شامل بهم ریختگی، بررسی و رفع مشکل ماهیانه محصول می باشد. ویدئو پرجکتور، تین کلاینت دارای گارانتی برند خودشان می باشند . سال می باشد .1 ماه و پشتیبانی 8مدت زمان گارانتی