ال سی دی ترنسپرنت یا ویترین مجازی چیست؟

ال سی دی ترنسپرنت یا ال سی دی شفاف که با نام های دیگری همچون: ویترین مجازی یا نمایشگرهای شفاف نیز شناخته می شود. محصولی متفاوت با قابلیت نمایش تصاویر به صورت شفاف است. نمایشگر شفاف دارای میزان شفافیت بالایی است که باعث می شود فرد بتواند مانند شیشه از طریق صفحه، خوب نگاه کند.

در واقع ویترین مجازی صفحه نمایشی است که شما نه تنها تصاویر مختلف را روی آن می بینید. بلکه داخل باکس یا (فروشگاه) را هم به وضوح می توانید ببینید. بدین صورت شما هم محصول و هم تبلیغات محصول را یکجا تماشا می کنید. که همین امر موجب افزایش بیشتر جذابیت صفحه نمایش شفاف می شود . و این جذابیت باعث می شود، یک تأثیر بسیار قدرتمند ایجاد شود. شما با استفاده از ویترین مجازی می توانید، بینندگان را به تعامل در سطحی فراتر از حد انتظار تشویق کنید .

روش آماده سازی ویترین مجازی یا ال سی دی شفاف :

ویترین مجازی یا نمایشگر ترنسپرنت به دو صورت صفحه شفاف و باکس عرضه می گردد که مخاطب می تواند نسبت به نیاز خود جهت استفاده نمایشی و یا عرضه محصول خاص خود از یکی از این ابزار استفاده کند.

اگر به اطلاعات بیشتر و قیمت پیشنهادی نیاز دارید یا می خواهید ایده های جالب و متنوعی را برای استفاده از صفحه نمایش شفاف در اختیار داشته باشید، لطفا فرم زیر را تکمیل کنید.

مکانهای مناسب جهت استفاده از LCD TRANSPARENT :

بر روی شیشه ویترین فروشگاهها
بصورت باکس داخل مغازه و فروشگاهها
طلا فروشی ها
فروشگاههای فروش موبایل
فروش محصولات خاص فروشگاههای عطر و گالرهای ساعت
مواد غذایی خاص مثل نوشیدنیها

کاربرد ویترین مجازی :

معرفی محصولات خاص
معرفی لوگو و برند
نمایش تصاویر

گارانتی و پشتیبانی دستگاه ویترین مجازی :

هشت ماه گارانتی این دستگاه می باشد. و شامل سوختگی بر اثر نوسانات برق و ضربه نمی باشد.