هرم هولوگرافیک ( هرم سه بعدی ):

هرم هولوگرافیک یا هرم سه بعدی و یا باکس سه بعدی ابزار بسیار کاربردی در زمینه تبلیغات می باشد. باکس هولوگرافیک یک دستگاه بسیار جذاب سه بعدی است که در واقع شبیه ساز همان هولوگرام می باشد و رویاهای تخیلی شما را که فقط در فیلمهای هالیوودی دیده بودید برآورده می کند و محصولات شما بصورت سه بعدی و مجازی روی هوا شروع به چرخش می نماید.

روش ساخت و آماده سازی هرم هولوگرافیک ( باکس سه بعدی ):

باکس هولوگرافیک یک باکس سه وجهی می باشد که در واقع داخل یک باکس که از سه طرف باز است یک هرم شیشه ای با متریال هولوگرافیک دیسپلی قرار می گیرد که با نورپردازی و ساخت سه بعدی محصولات. داخل هرم سه وجهی محصولات شروع به چرخیدن می کند.

انواع هرم و ابعاد آنها :

این هرم در سایز ها و نوع های مختلف ساخته می شود که هر کدام آنها جذابیت مخصوص به خود را دارد انواع هرم هولوگرافیک شامل :
تک وجهی، سه وجهی، چهار وجهی بصورت پشت باز و پشت بسته می باشد. فضایی که در آن محصولات قرار می گیرد و می تواند تک وجهی باشد که تصویر بزرگتر باشد و سه وجهی تصویر کوچکتر است ولی از سه زاویه دید سه بعدی دارد مثلا اگر سر یک انسان وسط آن تصویر قرار گیرد در وجه روبرو نمای تمام رخ و در وجه راست نیمرخ راست و در وجه چپ نیمرخ چپ دیده می شود و در نوع چهار وجهی در وجه پشت ( پشت سر هم دیده می شود ).

مکانهای مناسب برای استفاده از هرم هولوگرافیک :

فروشگاهها و مغازه ها بعنوان ویترین مجازی
فرودگاهها
رستورانها
سالن های سینما و تئاتر
بیمارستانها و آزمایشگاهها
پاساژ و مال های بزرگ
مکانهای پرتردد
نمایشگاهها، سمینارها و همایشها

کاربرد هرم هولوگرافیک :

معرفی محصولات
جهت اطلاع رسانی و هشدارها
معرفی و جلوه های ویژه
ایجاد فضای هولوگرافیک در مراسم

گارانتی و پشتیبانی :

گارانتی و پشتیبانی هرم هوشمند در شرکت فورسین شامل چک ماهیانه محصول و یا تنظیمات مجدد دستگاه ( در صورت بهم ریختگی ) می باشد . مدت زمان گارانتی 8 ماه می باشد .