Fog Screen – دیوار مه

دیوار مه یا پرده مه تصویری، یک محصول بسیار جذاب تبلیغاتی جهت استفاده برای معرفی محصولات شما می باشد. دیوار مه به دلیل جذاب بودن و افکتی بودن، جایگاه خاصی میان انواع ابزار تبلیغاتی دارد. در واقع پرده مه تصویری دستگاهی است که تولید بخار سرد می کند و هر آنچه را که قصد نمایش آن را داریم، بر روی ذرات بخار ارائه می دهد. این دستگاه در ارتفاع دو متر نصب می گردد. البته نصب آن بصورت کاملا دقیق انجام می شود. پروژکتور روی بخار آن می تابد. اتفاقی که می افتد این است که شما می توانید تصویر محصول را بر روی هوا و بر روی انبوهی از بخار بصورت معلق ببینید.

همان طور که قبلا اشاره شد، این محصول بدلیل جذاب بودن، به راحتی می تواند نظر عموم مردم را به خود جلب کند. و علاوه بر ایجاد حس کنجکاوی، می توان اطلاعاتی را در خصوص معرفی شرکت و برند تجاری خود، از طریق این دستگاه به آنها  ارائه بدهید.

معرفی کامل محصولات شرکت فورسین

روش آماده سازی :

این دستگاه به دلیل سنگین بودن وزن در صورت اجاره یا خرید در حالت های مختلف نصب می گردد و در صورتی که برای اجاره باشد بر روی اسپیس فریم و در صورت خرید دستگاه با آهن کشی نصب می گردد پرده مه نیاز به آبرسانی دارد که در نسخه ثابت به آب شهری متصل می گردد و در صورت اجاره مخزن روی آن قرار می گیرد .

مکانهای مناسب جهت استفاده از این دستگاه :

نمایشگاهها
شوروم ها
ایونت
معرفی برند و محصول
استیج خواننده لابی
هتل ها

کاربردهای دستگاه دیوار مه :

معرفی برند و لوگوی مجموعه ها
معرفی محصولات

گارانتی و پشتیبانی دستگاه :

8ماه گارانتی کامل قطعات داشته و بصورت دوره ای ماهیانه دو بار در تهران توسط شرکت فورسین بررسی و رفع ایرادات پرده مه انجام می شود . مدت گارانتی کاملا قابل تمدید می باشد.