ساخت ماکت معماری و صنعتی-Architecture Model

ماکت معماری و صنعتی: مجموعه فورسین با سال ها سابقه درخشان به همراه کارگروه مهندسین مجرب، آماده ارائه و ساخت ماکت به سفارش شما مشتریان عزیز میباشد.

در این سال ها گروه شرکت های فورسین تمام تلاش خود را برای ساخت و ارائه ماکت در بالاترین سطح کیفی انجام داده است. شرکت فورسین با استفاده از دقت بالا، سرعت زیاد در ساخت و اجرای ماکت و با بهره گیری از تکنولوژی روز توانسته است. به رضایت قلبی مشتری و سرمایه گذاران دست یابد. نمونه کارهای شرکت فورسین: پروژه تاپ آیلند قشم. پل کابلی خلیج فارس. ماکت آرتمیس. پروژه ماکت پدیده شاندیز

 

 

پروژه ماکت تاپ آیلند قشم

ماکت پل کابلی خلیج فارس

پروژه ساخت ماکت آرتمیس

ماکت پدیده شاندیز

ساخت ماکت معماری و صنعتی برای برقراری ارتباط با مشتری

ماکت یعنی یک مدل و نمونه کوچک از سازه و طرح معماری که قرار است در دنیای واقعی ساخته شود. ماکت سازی و معماری با هم ارتباطی دو سویه داشته و یکدیگر را تکمیل و تقویت می کنند. چون ساخت ماکت باعث می شود طرح اولیه از ذهن معمار به ذهن مشتری انتقال پیدا کند. این امر منجربه برقراری ارتباط میان مشتری و معمار می شود. پس باید ماکت ها را ساده و قابل فهم طراحی کرد. تا از پیچیدگی های نقشه های سه بعدی کم و درک آن برای بیننده و مشتری راحت باشد. همانطور که می دانید ماکت ها در طراحی و ساخت غرفه های نمایشگاهی، معماری. و در ساخت و طراحی دکوراسیون کاربرد ویژه ای دارند.

از ماکت سازی بعنوان مهمترین و تعیین کننده ترین ابزار در طراحی یاد می شود. و همچنین از آن بعنوان روشی برای بازاریابی، بهترین راهکار برای انتقال و ارائه اطلاعات به عموم مردم و نمایش طرح کلی می توان استفاده کرد.