مقالات به روز در مورد فناوری و تکنولوژی های روز دنیا و نیز اطلاعات مفید در مورد تجهیزات تبلیغاتی را می توانید در اینجا مطالعه کنید. در مجموعه تبلیغاتی فورسین می توانید همیشه از به روز ترین اخبار مطلع شوید. در دنیای امروز بسیاری از افراد ایده های جذاب و کمیاب خود را برای راحتی افراد و کسب درامد مطرح می کنند. این ایده ها به بهترن شکل ممکن برای دستیابی مخاطبان به امکانات بیشتر طراحی می شوند که منجر به پیشرفت جهان و علم و فناوری می گردد. برای یافتن بهترین ایده ها و اطلاع از اخرین پیشرفت های تکنولوژی می توایند مقالات ما را مشاهده کنید. 

اینترنت-اشیا-برتر
اینترنت اشیا

اینترنت اشیا چیست؟

اینترنت اشیا معنای واژه IOT(Internet Of Things) که مدتی است. وارد حوزه تکنولوژی و زندگی افراد شده است. بسیاری از افراد به درستی با معنای آن آشنا نیستند. اما باید بدانیم که این فناوری در آینده ای نه چندان دور بسیار گسترده تر از حال حاضر در زندگیمان نقش خواهد

ادامه مطلب
تکنولوژی-آینده
تکنولوژی

تکنولوژی عاملی در تحول آینده جهان

تکنولوژی فرایندی است که دنیای ما را وسیع تر، راحت تر، و هیجان انگیز تر می نماید. هر چیزی که ما آن را خیال می پنداریم، ممکن است روزی به خاطر پیشرفت های علمی به واقعیت تبدیل شوند. در حال حاضر با ظهور فناوری های جدید شما کدام خیال را

ادامه مطلب
دسته بندی نشده

نشنال جئوگرافیک اولین تجربه ای همه جانبه را به مناسبت صدمین سالگرد پادشاه توت معرفی کرد.

نشنال جئوگرافیک صدمین سالگرد کشف مقبره پادشاه توت فرعون مصر باستان را با تجربه ای فراگیر شامل نقشه برداری، واقعیت مجازی و نمایشگاه های دیجیتال در شهرهای بزرگ در سراسر ایالات متحده گرامی می دارد.

ادامه مطلب
دسته بندی نشده

همکاری snapchat با شرکت Strava

شرکت  Snapchat با برنامه ردیابی تناسب اندام  Strava همکاری کرد، یک تجربه واقعیت افزوده که به کاربران اسنپ چت و   Strava امکان می دهد سفر تناسب اندام خود را از طریق دوربین قبلی با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند.

ادامه مطلب