همکاری snapchat با شرکت Strava

اخبار تبلیغات
واقعیت افزوده

همکاری Snapchat با شرکت Strava

تجربه جدید Strava Activity Lens AR به اسنپ‌چتترها اجازه می‌دهد تمرینات خود را به اشتراک بگذارند

شرکت  Snapchat با برنامه ردیابی تناسب اندام  Strava همکاری کرد، یک تجربه واقعیت افزوده که به کاربران اسنپ چت و   Strava امکان می دهد سفر تناسب اندام خود را از طریق دوربین قبلی با خانواده و دوستان به اشتراک بگذارند.

Stravaکه به صورت جهانی در Android و iOS موجود است – به Snapchatters این امکان را می‌دهد تا برای اشتراک‌گذاری تمرین‌های اخیر، یک Snap یا یک داستان ارسال کنند، و با اتصال مستقیم به نمایه Strava کاربر برای دسترسی به آمار و نقشه‌های فعالیت از تمرین‌هایی مانند دوچرخه‌سواری،پیاده روی و دویدن کار می‌کند. 

می‌توان از ابزارهای خلاقانه اسنپ چت مانند موسیقی و برچسب‌ها استفاده کرد، یا کاربران می‌توانند با ضربه زدن روی Memories  یک نمایش اسلاید از رول دوربین خود به اشتراک بگذارند تا به عکس‌های تمرین خود دسترسی داشته باشند.

 

با فشار دادن و کشیدن دکمه عکسبرداری به سمت چپ، Snapchatters به صورت هندزفری ضبط کرده و هنگام تماشای عکس‌ها روایت می‌کند.

 

به منظور اشتراک گذاری فعالیت ها از Strava، کاربران می توانند برگه Activities را در نمایه و برنامه خود انتخاب کنند و فعالیت هایی را که انتخاب می کنند برای همه یا دنبال کنندگان قابل مشاهده کنند و همچنین یک نقشه قابل مشاهده را نیز داشته باشند.

در اسنپ چت، لنز را می توان در لنز اکسپلورر یا نمایه Strava پیدا کرد و جدیدترین تمرین Snapchatters به طور خودکار ظاهر می شود، یا می توانند فعالیت های مختلف را تغییر دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *