شومینه بخار سرد

شومینه بخار سرد یک تکنولوژی بسیار جذاب برای منزل و محل کارتان می باشد. این محصول دکوری، زیبایی محیط شما را دو چندان می کند. وجود این شومینه چشم نواز، نه تنها برای نما و جلوه دادن به محیط کاربرد دارد بلکه باعث تصفیه هوای محیط نیز می شود. یعنی می تواند هوای آن محیط را پاکیزه و سالم نگه دارد. در مقایسه با دیگر محصولات دکوری، شما می توانید با هزینه ای حداقل فضای مورد نظر و دلخواه خود را تغییر دهید. به جرأت می توان در بخش طراحی دکوراسیون و معماری، این شومینه را خالق یک نمای جذاب، دیدنی و آرامش بخش نامید. در دنیای سردی که امروزه خواسته یا ناخواسته به آن دچار شده ایم. وجود این شومینه می تواند تا حدودی ما را به بقا و بودن، دل گرم کند. چون آتش مظهر گرما، قدرت و آرامش است.

آتش را داخل خانه داشته باشید هم در تابستان و هم در زمستان.

 

آبنمای معلق             ال سی دی ترنسپرنت               موشن گرافیک                هرم هولوگرافیک                  تیزر تلویزیونی              ایونت

روش کار دستگاه

این دستگاه توسط بخار سرد ساخته می شود و با نورپردازی مخفی داخل دستگاه و روش خروج بخار. آتشی ملایم شکل می گیرد که البته قابلیت گرمایشی ندارد ولی برای کیفیت هوا بسیار مناسب است و در همه فصلها کاربرد دارد و در حقیقت یک تکنولوژی منحصر به فرد و زیبا است.

موارد استفاده از این شومینه

کافی شاپ
رستورانها
لابی ساختمان های اداری
هتل ها
منزل