هولوگرافی باکس(Holography Box)

هولوگرافی باکس چیست؟ انقلابی در صنعت تبلیغات برای تمامی کالاها در نقطه فروش می باشد. این محصول در ابعاد چهار سانت و در طول پنجاه و یک ساخته می شود. برای اولین بار با ترکیب نرم افزار و سخت افزار محصولی را در دنیا تولید کرده است. که با بالاترین کیفیت، آگهی شما را در شلف های سوپرمارکت های بزرگ به مشتریان معرفی خواهد کرد. هنگامی که پرتو یک لیزر و یا یک پروژکتور برای ایجاد هولوگرام شروع به تابیدن می کند، امواج نور در دو قسمت پرتو به روش های یکسان حرکت می کنند.

بنابراین، هنگامی که سر خود را به اطراف حرکت می دهید، بنظر می رسد که تصویر هولوگرافی، دقیقاً همانطور که تصویر یک شی واقعی تغییر می کند، تغییر می کند. و به همین دلیل بنظر می رسد هولوگرام ها سه بعدی هستند. پروژکتورهای هولوگرافی به جای تصاویر گرافیکی، از هولوگرام برای تولید تصاویر مورد نظر استفاده می کنند. پروژکتورها نور سفید مخصوص یا نور لیزر را از طریق هولوگرام می تابانند. با استفاده از چنین پروژکتوری، یک تلفن هوشمند می تواند، در یک فضای خالی، یک تصویر برای بیننده ایجاد کند. این محصول مشابه آدمک مجازی می باشد ولی در سایز کوچک اجرا می شود .

درباره این هولوگرام بیشتر بدانیم

محققان چهار دانشگاه ژاپن یک هولوگرام ایجاد کرده اند که قابل لمس است:
وقتی شخص انگشت خود را از طریق نور عبور می دهد، می تواند با اشکال سه بعدی ارتباط برقرار کند. این فعل و انفعال باعث می شود تا نور بهم بخورد و به یک پیکربندی جدید تبدیل شود. در ادامه خوب است این مقاله را نیز بخوانید.

آیا این دنیا یک هولوگرام است؟ و ما در هولوگرام زندگی می کنیم؟

از دهه 1990، برخی از فیزیکدانان اظهار داشتند که: واقعیت ما مانند یک طرح سه بعدی از یک جهان دو بعدی است. اکنون یک تیم محقق می گوید: شواهدی برای حمایت از این ایده و نظر ترسناک دارد. محققان می گویند: که آنها اولین شواهد را پیدا کرده اند که نشان می دهد، همه ما فقط در چیزی مانند یک هولوگرام بزرگ به اندازه جهان زندگی می کنیم

روش آماده سازی هولوگرافی باکس:

های ساخته شده توسط پروجکتور 3D محصول به همراه ساخت یک پلکسی در ابعاد واقعی محصول . و پروجکت کردن 3Dساخت محصولات در شلف های فروشگاهی.3D بر روی پلکسی برش خورده شده و به نمایش درآوردن

مکانهای مناسب برای استفاده:

شلف های فروشگاهی
ویترین
نمایشگاهها

کاربرد :

جهت معرفی برند و محصول
جذب مخاطب بیشتر

گارانتی و پشتیبانی :

این دستگاه بصورت چیریکی قابل استفاده می باشد و شامل گارانتی شرکت مهان نمی شود.