آینه هوشمند یا آینه صفحه نمایشی

آینه هوشمند یا آینه صفحه نمایشی چیست؟ یک راه جدید و جذاب دیگر برای تبلیغات و کسب درآمد بیشتر استفاده از آینه های صفحه نمایشی می باشد. که مشتریان در کنار دریافت تصویر خود می توانند نام برندها و تبلیغاتی همچون ( محصولات مراقبت از پوست ، مو ،آرایشی ، بهداشتی ، ورزشی یا پوشاک ) را داشته باشند. بطور مثال یک مشتری با مراجعه به آرایشگاه ضمن دریافت تصویر خود در آینه، می تواند نوع آرایش صورت و یا موی سر خود را ببیند و بعد از انتخاب، از آرایشگر همان نوع آرایش را بخواهد. و جالب تر این است که در کنار موارد ذکر شده، مشتری می تواند اطلاعات جدیدی نسبت به برندها و لوازم آرایشی تازه عرضه شده به بازار، کسب نماید.

این محصول در سایزهای مختلف قابل اجرا می باشد و متقاضیان می توانند اطلاعاتی اعم از تبلیغات، مالتی مدیا، فیلم و یا نرم افزارهای خود را بر روی آن به نمایش درآورند. استفاده از این محصول می تواند در جذب مشتری بسیار مؤثر باشد.

در روزگاری که همه چیز شتابان در حال مدرن شدن، تغییر و پیشرفت است، از حرکت باز نمانید. برقراری یک تماس با شرکت فورسین یعنی حرکت بی وقفه و منظم نام تجاریتان به سمت شناخته شدن و رسیدن به اهداف تجاری.

روش ساخت و آماده سازی آینه های هوشمند :

اینچ ساخته می شود و به دو صورت ساده و تاچ می باشد 42( ،)24( ،)24( ،)06(طبق سفارش مشتری در سایزهای نسخه ساده (فقط قابلیت پخش تصاویر و ویدئو ) نسخه تاچ ( بصورت تعاملی ) قابلیت استفاده را دارد.

مکانهای مناسب جهت استفاده :

موزه ها
در سرویس های بهداشتی هتلها ، مجتمع های بزرگ تفریحی، تجاری و …
سالن های ورزشی
سالن های زیبایی
اتاقهای پرو
عینک فروشی ها

کاربرد آینه هوشمند :

معرفی محصولات
جهت اطلاع رسانی و هشدارها

گارانتی و پشتیبانی :

مدت زمان گارانتی و پشتیبانی این محصول در شرکت فورسین یک سال می باشد. ( سوختگی بر اثر نوسانات برق و ضربه ) شامل گارانتی نمی باشد.