والپیپر KLWP چیست؟

والپیپر دلخواهتان را بهتر است، خودتان بسازید. شاید خیلی‌ها به خاطر افزایش مصرف باتری امتحانش نکنند. اما گذاشتن یک والپیپر زنده به جای والپیپر معمولی زیبایی محیط کار را از این رو به آن رو می‌کند. خصوصا اگر خودتان این والپیپر زنده را بسازید و 100 درصد روی کار مسلط باشید. اپلیکیشن KLWP این امکان ارزشمند را برایتان فراهم می‌کند. این که بتوانید با قرار دادن انواع المان‌های تصویری کنار هم، درست مثل فتوشاپ، والپیپر زنده‌ای بسازید که کاملا باب سلیقه شماست. در واقع بگذارید بگویم که در KLWP شما با فتوشاپِ والپیپرهای زنده مواجه هستید. با اصول و قواعد خاص خودش.
KLWP یک اپلیکیشن سازنده والپیپر زنده است. این یعنی از ابتدای کار، هیچ چیزی پیش رویتان نیست. درست مثل فتوشاپ، فقط با یک صفحه سیاه خالی مواجه هستید. که باید تک تک المان‌ها را لایه لایه در آن بچینید. و والپیپر زنده خودتان را بسازید.

والپیپر

چه کسانی باید از این app استفاده کنند

با این حساب KLWP برای کسانی که حوصله انجام دادن کارها از صفر را ندارند اپ مناسبی نیست. ولی در غیر این صورت، اتفاقا همین انجام دادن کارها از صفر تا صد، دلیل جذابیت اپلیکیشن می‌باشد KLWP برای شروع کار یک سری Preset یا قالب آماده برایتان مهیا کرده است که می‌توانید با بیرون کشیدن منوی کشویی اپ و اشاره روی Load Preset .به آن‌ها دسترسی داشته باشید

توضیحات جهت آشنایی بیشتر با این اپلیکیشن جذاب

والپیپرهای زنده‌ای که با KLWP می‌شود ساخت، عمدتا ترکیبی از تصاویر متحرک + ساعت + تقویم هستند. اما به لطف ساختار لایه‌ای اپ، «بی‌ نهایت» احتمال، برای ترکیب این المان‌ها با هم برایتان وجود دارد که ریزترین جزئیاتشان هم قابل تغییر و دستکاری‌اند. این موضوع به کنار، تعداد قابل توجهی اپ شخص ثالث به عنوان «افزونه» هم در گوگل پلی وجود دارند که می‌توانند به فهرست Preset های شما اضافه شوند (در گوگل پلی KLWP Skin را سرچ کنید).

Nova Launcher

والپیپرهای زنده‌ای که با بعضی از این افزونه‌ها ساخته شده به قدری خاص و منحصر به فردند که اگر آن‌ها را روی صفحه‌تان بنشانید، انگار که یک لانچر روی گوشی نصب کرده باشید. خوشبختانه تعداد خوبی از این افزونه‌ها رایگان هستند اما بعضی موارد را فقط می‌توانید در نسخه Pro اپلیکیشن امتحان کنید. صحبت از لانچر شد، این را هم اضافه کنم که KLWP از لانچرهای خوب اندرویدی مثل Nova Launcher هم پشتیبانی کاملی به عمل می‌آورد
والپیپر اپ
والپیپرهای زنده‌ای که با KLWP  می‌سازید، می‌توانند انواع ساعت‌های دیجیتال و آنالوگ، طرح‌های انیمیشنی (حساس به لمس و تغییر وضعیت ژیروسکوپ)، نقشه‌های زنده، ویجت آب و هوا باشند. و یا عکس‌های عوض شونده، نوشته‌های رقصان و هر چیز متحرکی باشند که فکرش را می‌کنید. فقط باید خلاق باشید و نحوه استفاده از اپلیکیشن را یاد بگیرید .

Leave a Reply

Your email address will not be published.